Blog / Felhívás

Szerinted milyen volt a Városünnep?

Megjelenés dátuma:

Három nap, rengeteg program, sok mosoly, találkozások és közös élmények.

Most rajtatok a sor: mondjátok el, milyen volt számotokra a Városünnep 2026!

  • Mi tetszett a legjobban?
  • Melyik program marad emlékezetes?
  • Mit csinálnátok másképp?
  • Milyen ötleteket látnátok szívesen jövőre?

Készítettünk egy rövid, körülbelül 2 perces kérdőívet, amelynek segítségével együtt tehetjük még jobbá a következő Városünnepet.

Kérdőív

Töltsd ki itt: https://forms.microsoft.com/e/67epngUMv4

Köszönjük, hogy velünk ünnepeltél, és köszönjük azt is, ha segítesz a véleményeddel a jövő évi tervezésben.

Mert a Városünnep igazán attól lesz a miénk, hogy együtt alakítjuk.

A közös élmények megosztva teljesebbek – add tovább te is!