Szerinted milyen volt a Városünnep?
Megjelenés dátuma:
Három nap, rengeteg program, sok mosoly, találkozások és közös élmények.
Most rajtatok a sor: mondjátok el, milyen volt számotokra a Városünnep 2026!
- Mi tetszett a legjobban?
- Melyik program marad emlékezetes?
- Mit csinálnátok másképp?
- Milyen ötleteket látnátok szívesen jövőre?
Készítettünk egy rövid, körülbelül 2 perces kérdőívet, amelynek segítségével együtt tehetjük még jobbá a következő Városünnepet.
Kérdőív
Töltsd ki itt: https://forms.microsoft.com/e/67epngUMv4
Köszönjük, hogy velünk ünnepeltél, és köszönjük azt is, ha segítesz a véleményeddel a jövő évi tervezésben.
Mert a Városünnep igazán attól lesz a miénk, hogy együtt alakítjuk.


